SilkyWay

Logo

Idź do treści

 

.......Z przyjemnością przedstawiamy Państwu produkty naszej firmy,  które narodziły się z miłości do naturalnego stylu życia. Jesteśmy jedynym europejskim przedstawicielem wiodącej japońskiej firmy, G&A Tea Cosmetics. Oferowane przez nas kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała wytwarzane są w ekologicznych warunkach na bazie zielonej herbaty ze słynnych japońskich plantacji. W chwili obecnej G&A jest jednym z ważniejszych producentów naturalnych kosmetyków w Japonii, a produkty tej firmy zdobywają pozostałe rynki azjatyckie, Stany Zjednoczone, Australię i Kanadę. U podstaw sukcesu leży opatentowana w 2002 roku technologia, dzięki której G&A jest w stanie uzyskiwać w swoich kosmetykach największe na świecie stężenie KATECHINY.  Jest to również pierwsza firma, której udało się opracować metody wzbogacania o koenzym Q10 nie tylko kremów, ale również kosmetyków w postaci płynnej, toników i mleczek do ciała. W chwili obecnej większość kosmetyków G&A zawiera również witaminę E i L-karnitynę.


Dobroczynne działanie oferowanych przez nas kosmetyków zawdzięczamy przede wszystkim japońskiej herbacie, z której są produkowane, w tym legendarnej Gyokuro, uważanej przez znawców za najlepszą na świecie. Zbierana 88 dni po pierwszym dniu wiosny i suszona zgodnie z odwiecznymi metodami, charakteryzuje się ona nie tylko niepowtarzalnymi walorami smakowymi i wyjątkową barwą, ale również znacznie wyższą od przeciętnej zawartością katechiny i pozostałych antyoksydantów. Wytwarzane z niej kosmetyki charakteryzują się jakością nieosiągalną przy użyciu tańszych gatunków.


Samej  katechinie  przypisuje się  nie tylko działanie normalizujące pracę układu krwionośnego czy przeciwdziałanie nowotworom, ale co dla nas najważniejsze - zapobieganie starzeniu się komórek. Proces ten to tak naprawdę utlenianie się błon komórek skórnych. Od dawna wiadomo, że działanie antyoksydacyjne ma witamina A (karoten), witamina C, a zwłaszcza witamina E. Stosując katechinę, uzyskujemy efekt 20-krotnie silniejszy niż przy witaminie C i 200-krotnie silniejszy w porównaniu z witaminą E. A witaminy te to przecież najbardziej znane naturalne substancje zapobiegające starzeniu. 


W swojej ofercie posiadamy kremy nawilżające hamujące procesy starzenia się skóry, mleczka liftingujące, żele pod oczy, toniki do twarzy i do ciała o silnym działaniu nawilżającym, olejki do demakijażu, mydełka do twarzy o właściwościach kremu, mydła w płynie, maseczki, serum, jak również toniki dla mężczyzn.

Naszym celem jest dostarczanie zawsze produktów o najwyższej jakości! Aby to osiągnąć, ściśle współpracujemy z producentem japońskim, wzorując się na jego rzetelności i dokładności.

 

 

 

 

Praca1 .Praca2.Praca3.Praca4.Praca5

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Silky-Way Katarzyna Langowska ul. Nowoursynowska 160B/5 02-766 Warszawa tel. +48 696 177 723 k.lang@silky-way.pl

 

wykonanie: www.RAFTECH.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego